Terug naar Register Erkende Goede Doelen
Een gezonde planeet waarin mens, dier en natuur in harmonie samen leven en ieder individu het verschil kan maken.
Het Jane Goodall Instituut zet het werk voort vanuit het gedachtegoed van dr. Jane Goodall. Jane is een inspirerende pionier die zelfs op 88-jarige leeftijd mensen wereldwijd weet te inspireren tot actie en haar boodschap van hoop blijft verspreiden.
Sinds 1 juli 2021
Het Jane Goodall Instituut heeft tot doel om chimpansees en hun leefgebieden te beschermen in samenwerking met de lokale bevolking. Daarnaast streeft het Roots & Shoots programma ernaar om jongeren te inspireren en in staat te stellen om bij te dragen aan een betere wereld.
Dit gaven we uit in 2021
1. JGI beschermt chimpansees in het wild, beschermt hun leefgebieden en vangt geredde chimpansees op. Samen met de lokale bevolking.
2. Het Roots & Shoots programma zet jongeren van kleuterschool tot universiteit aan tot actie in hun eigen omgeving voor mens, dier en natuur
Dit besteedden we in 2021 aan het maatschappelijk doel
Het Jane Goodall Instituut werft fondsen voor projecten in Afrika en het Roots & Shoots jongerenprogramma. De stichting doet dit bij (vermogende) particuliere donateurs, bedrijven en fondsen.
Dit waren onze inkomsten in 2021
Dit waren onze reserves en fondsen in 2021
Misschien vind je goede doelen uit deze sectoren ook interessant?