Skip to main content
Close Menu
T.R. (Roline) de Wilde

directeur-bestuurder

020 - 417 00 03

r.dewilde@cbf.nl
D. (Dick) Koopmans

manager toezicht

020 - 238 91 13

d.koopmans@cbf.nl
D. (Diana) Dekker

manager communicatie

020 - 238 91 22

d.dekker@cbf.nl
H. (HarriŽt) Sterenborg

manager financiŽn en bedrijfsvoering

020 - 238 91 26

h.sterenborg@cbf.nl
M.P. (Micky) Bictorina

secretaresse

020 - 238 91 10

m.bictorina@cbf.nl
J. (Jacqueline) Broek

senior auditor

020 Ė 238 91 29

j.broek@cbf.nl
K. (Krista) Cornelis

dataonderzoeker/redacteur

020 - 238 91 28

k.cornelis@cbf.nl
M.G. (Martine) van der Graaf

onderzoeker reactief toezicht

020 - 238 91 21

m.vandergraaf@cbf.nl
A.H.J. (Ad) Graaman

informatie en analyse

020 - 238 91 24

a.graaman@cbf.nl
E.J. (Gerjob) Lootens

senior auditor

020 - 238 91 19

g.lootens@cbf.nl
A.H.J. (Anton) Meijer

auditor

020 - 238 91 16

a.meijer@cbf.nl
G.M. (Rita) Meijer

auditor

020 - 238 91 17

r.meijer@cbf.nl
A.M.T. (Angelina) Pimenta da Silva

directiesecretaresse

020 - 238 91 11

a.pimentadasilva@cbf.nl
D.M. (Diederik) van der Plas

auditor

020 - 238 91 18

d.vanderplas@cbf.nl
C.G. (Cees) Toor

senior auditor

020 - 238 91 14

c.toor@cbf.nl
B.M. (Boris) Uiterdijk

auditor

020 - 238 91 20

b.uiterdijk@cbf.nl
J. (Jennifer) Wassenaar

secretaris toezicht

020 - 238 91 12

j.wassenaar@cbf.nl
H.J. (Hidde) Wijga

auditor

020 Ė 238 91 30

h.wijga@cbf.nl
M.J. (Map) van der Wilden

communicatie

020 - 238 91 23

m.vanderwilden@cbf.nl