U kunt naar beneden scrollen
Close Menu

Kansspelbegunstigden

Uit de kansspelen zijn de onderstaande bedragen verantwoord in de jaarverslagen van de volgende instellingen.
 
De kansspelorganisaties zijn de Nationale Postcode Loterij, de VriendenLoterij, de BankGiro Loterij en De Lotto (merknamen: Lotto, Toto en Krasloten).
Naam 20122013201420152016
NOC*NSF, Ver. (Ned. Olympisch Comitť/Ned. Sport Federatie)48.685.00044.358.00037.682.00035.964.000 
DOEN, St.33.842.09431.776.77731.241.41032.415.652 
Prins Bernhard Cultuurfonds, St.21.170.69619.700.48919.906.90319.220.669 
Oxfam Novib, St.20.548.00016.975.00015.111.00013.525.000 
Oranje Fonds, St.20.053.63630.165.23320.049.80919.611.875 
UNICEF, St. Nederlands Comitť15.869.00013.515.00014.411.00016.276.000 
Natuurmonumenten in Nederland, Ver. tot Behoud van14.530.00015.295.00015.825.00027.198.000 
Wereld Natuur Fonds-Nederland, St. Het13.525.00013.500.00015.900.00028.500.000 
Artsen zonder Grenzen, Ver.13.500.00013.755.00014.027.00020.162.000 
Kansfonds, St.10.512.07910.321.64610.444.87117.406.284 
VluchtelingenWerk Nederland, Ver.10.063.0009.595.00010.086.00011.153.000 
vfonds, St. Nat. Fonds voor Vrede, Vrijheid en Veteranenzorg9.161.2069.035.3859.124.15610.166.420 
Rode Kruis, Ver. Het Nederlandse5.982.0005.933.0007.993.00010.801.000 
Humanitas, Ver.5.424.6974.894.5956.949.7584.826.051 
Rijksmuseum Fonds, St. HetKeurmerk opgezegd/beŽindigd4.403.2453.563.4993.858.9543.671.106 
Hivos, St.4.090.0001.350.0002.869.0001.350.000 
Cordaid, St.4.022.0002.750.0002.700.0002.700.000 
Amnesty International, Afdeling Nederland, Ver.3.600.0003.600.0003.600.0003.600.000 
World Press Photo, St.3.220.000502.015500.000500.000 
Greenpeace Nederland, St.3.050.0009.860.1572.250.0002.250.000 
Kinderhulp, St. Nationaal Fonds2.866.7492.767.1792.963.7943.759.515 
Plan Nederland, St.2.700.0002.700.0004.701.0003.150.000 
Vluchteling, St.2.700.0002.700.0004.039.0003.725.000 
Amref Flying Doctors, St.2.612.4393.481.055925.000900.000 
KWF Kankerbestrijding, St.2.463.0002.949.0002.356.0002.462.000 
Flevo-landschap, St. Het2.396.216441.247454.308989.036 
Natuur en Milieu, St.2.395.8295.301.3822.891.2432.463.333 
Terre des Hommes Nederland, St.2.250.0006.973.0412.300.0006.110.750 
Van Gogh Museum, St.Keurmerk opgezegd/beŽindigd2.233.450    
IVN, St.2.137.3171.925.6312.057.6291.460.875 
Liliane Fonds, St.2.062.3162.398.4161.350.0001.350.000 
Ouderenfonds, St. Nationaal2.002.0711.699.0001.768.2972.109.500 
Aidsfonds, St.1.988.793    
Vogelbescherming, Ned. Ver. tot Bescherming van Vogels1.838.4011.820.4632.457.7352.635.411 
Hartstichting, Nederlandse1.837.6681.756.1561.638.9621.635.921 
Maag Lever Darm Stichting1.816.3331.620.2301.726.7201.784.151 
Dierenbescherming, Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren1.816.0001.814.0001.812.0003.877.000 
Mama Cash, St.1.807.360900.000900.0001.589.550 
Solidaridad, St.1.779.1591.955.1002.700.5153.447.401 
Johan Cruyff Foundation, St.1.676.7251.693.7251.831.8931.954.003 
Mauritshuis, St. Koninklijk Kabinet van SchilderijenKeurmerk opgezegd/beŽindigd1.672.9001.669.8001.631.5001.642.900 
Rutgers, St.1.661.5451.537.9541.400.5961.155.760 
Groninger Landschap, St. Het1.638.000938.000938.000938.000 
Diabetes Fonds, St.1.575.3051.524.1651.957.7561.516.701 
STOP AIDS NOW! (Merknaam Aids Fonds-STOP AIDS NOW-Soa Aids)1.572.259    
Milieudefensie, Ver.1.510.0031.735.8601.980.5492.164.429 
Longfonds Stichting1.460.7421.726.5351.638.3842.015.109 
Meedoen mogelijk maken, St.1.451.4111.411.4601.582.8821.679.128 
Hersenstichting1.442.6931.782.4441.474.9091.435.315 
Reumafonds1.397.0001.357.0001.310.0001.104.000 
Kinderpostzegels Nederland, St.1.370.465344.184703.459813.960 
SOS Kinderdorpen, St. Nederlandse Vrienden der1.350.0001.350.0001.350.0001.350.000 
Leprastichting1.350.0003.366.0001.350.0001.375.000 
War Child, St.1.350.0003.115.8602.216.0001.507.179 
Peace Parks Foundation Nederland, St.1.350.0001.350.00015.747.7951.350.000 
Nierstichting Nederland1.318.0001.379.0001.378.0001.536.000 
Zeeuwse Landschap, St. Het1.284.0004.203.000861.000938.000 
Simavi, St.1.261.000926.0001.943.0001.595.000 
KNCV Tuberculosefonds, Ver.1.243.9321.183.4281.075.2701.066.763 
Prinses Beatrix Spierfonds, St.1.227.1681.231.7321.280.9991.179.407 
Brandwonden Stichting, Nederlandse1.211.3431.023.4821.030.533996.412 
Hendrick de Keyser, Ver.1.200.0001.898.000601.0001.801.000 
Pink Ribbon (Merknaam van KWF Kankerbestrijding, St.)1.190.051868.5291.106.680827.853 
Fonds Psychische Gezondheid, St.1.187.6551.396.9231.141.2821.039.536 
Dance4life, St.Erkenning aangevraagd1.147.750 500.000875.990 
KrŲller-MŁller Fonds, St.Niet getoetst1.129.1371.093.2251.068.045  
Landschap Noord-Holland, St.1.125.0001.125.0001.125.0001.125.000 
Brabants Landschap, St. Het1.125.0001.125.0001.125.0001.125.000 
Landschap Overijssel, St.1.125.0001.125.0001.125.0001.125.000 
Fonds Slachtofferhulp, St.1.114.2941.117.5151.926.6391.246.577 
IUCN, St. Nederlands Comitť voor1.095.7551.055.681900.000900.000 
Jantje Beton, St.1.088.0191.147.1211.231.8161.464.482 
Noordzee, St. De1.000.000    
Zuid-Hollands Landschap, St. Het938.000938.000938.000937.000 
Drentse Landschap, St. Het937.500937.500937.500937.500 
Utrechts Landschap, St. Het937.500937.500937.500937.500 
Geldersch Landschap, St. Het937.500937.500937.500937.500 
Limburgs Landschap, St. Het937.500937.500937.500937.500 
Fryske Gea, Ver. It937.000937.000937.000937.000 
UAF, St. voor Vluchteling-Studenten924.850973.8471.098.5641.075.769 
Save the Children Nederland, St.916.434907.312900.0002.985.750 
Goois Natuurreservaat, St. Steun900.000900.000900.000900.000 
Max Havelaar, St.900.000900.0001.882.314  
ICCO, St.900.0001.350.0002.830.6071.350.000 
MS Research, St.704.554220.176529.947231.311 
Fairfood International, St.Niet getoetst689.094877.746723.551500.000 
Hollandsche Molen, Ver. De604.370790.243649.146630.497 
Free Press Unlimited, St.572.776787.4331.235.4001.154.242 
Zonnebloem, Nationale Ver. de566.000548.0001.016.000601.000 
Concertgebouw Fonds, St. Het552.1171.098.007500.000695.656 
Epilepsiefonds - De Macht van het Kleine, St.541.096806.747530.882642.065 
Nederlands Cultuurlandschap, Ver.530.965530.791500.702501.322 
Krajicek Foundation, St.510.5211.445.624417.336635.455 
Fonds Gehandicaptensport, St.503.929435.086405.903378.405 
Dokters van de Wereld, Ver.501.806501.585501.559841.888 
Vrolijkheid, Nationale St. ter Bevordering van500.000500.000500.000500.000 
Resto VanHarte, St.500.000500.000500.000500.000 
ARK, St.500.000900.0002.771.000925.000 
BiD Network, St.Keurmerk opgezegd/beŽindigd500.000500.000500.000500.000 
Pax Nederland, St. Vredesbeweging 500.000500.000500.0001.000.000 
Prins Claus Fonds, St.500.000500.0001.080.0001.030.000 
Wilde Ganzen/IKON, St.500.000500.000500.0001.875.533 
The Hunger Project, St.500.000500.000500.000931.648 
Waddenvereniging500.0002.570.000500.000500.000 
Defence for Children International-Nederland, St.500.000500.000500.000500.000 
Openluchtmuseum, St. het Nederlands500.000500.000500.000500.000 
Kinderfonds MAMAS, St.500.000500.000500.000500.000 
Aflatoun International, St.500.000500.000500.000500.000 
CARE Nederland, St.500.000500.000500.000500.000 
Right To Play, St.500.000696.883712.596818.512 
AAP, St. Opvang voor uitheemse dieren500.000500.000500.0001.981.250 
FairWork, St.Niet getoetst498.735    
Make-A-Wishģ Nederland, St.487.946419.657396.681417.740 
Oogfonds Nederland, St.483.849271.408283.352298.890 
CliniClowns Nederland, St.456.991346.195321.016282.115 
Both ENDS, St.Niet getoetst411.814438.167150.019  
Avalon Foundation, St.Niet getoetst373.838349.841   
Heppie, St.Niet getoetst314.531250.643220.207388.560 
NSGK (Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind)283.000278.000272.000256.000 
Natuur en Milieufederatie Utrecht, St.246.905222.147157.694180.170 
Natuur en Milieufederatie Drenthe, St.229.141205.797165.781146.923 
Autisme, Nederlandse Ver. voor221.023226.703302.799361.055 
Natuur en Milieu Overijssel, St.214.188137.136140.897136.659 
Nationale HoorstichtingNiet getoetst212.368208.210212.362218.875 
Milieufederatie Noord-Holland, Ver.209.465136.024126.491122.119 
Friese Milieu Federatie, St.203.817197.618181.044152.432 
Lezen en Schrijven, St.Niet getoetst201.638201.121202.403202.131 
Bas van de Goor Foundation, St.201.024202.324205.979206.201 
Jeugdsportfonds Nederland, St.200.000200.000200.000297.202 
Alzheimer Nederland, St.200.000200.000200.000865.000 
Cobra Museum voor Moderne Kunst Amstelveen, St.200.000200.000200.000200.000 
Joods Historisch Museum, St. Vrienden van hetKeurmerk opgezegd/beŽindigd200.000200.000200.000  
Landschapsbeheer Friesland, St.Keurmerk opgezegd/beŽindigd194.170194.787187.500187.500 
Landschapsbeheer Drenthe, St.Erkenning opgezegd187.500190.914187.499187.500 
Landschapsbeheer Gelderland, St.187.500187.500187.500187.500 
Instandhouding Kleine Landschapselementen in Limburg, St.187.500187.500187.500187.500 
Landschapsbeheer Zeeland, St.187.500187.500187.500187.500 
Landschapsbeheer Flevoland, St.Keurmerk opgezegd/beŽindigd187.500187.500187.500187.500 
Landschap Erfgoed Utrecht, St.Keurmerk opgezegd/beŽindigd187.500174.429187.500187.357 
Landschapsbeheer Groningen, St.187.475187.500187.500187.500 
Natuur en Milieufederatie Groningen, St.185.929132.030129.094107.930 
Zeeuwse Milieufederatie, Ver.182.069135.467112.808101.480 
Natuur en Milieufederatie Flevoland, Ver.178.834158.484117.939101.480 
Brabantse Milieufederatie, St.178.040166.545128.748139.960 
Natuur en Milieufederatie Zuid-Holland, St.177.146187.828139.013116.380 
Natuur en Milieufederatie Limburg, St.161.744161.499125.838104.125 
Het Vergeten Kind, St.Niet getoetst158.014136.463286.966  
Gelderse Natuur- en Milieufederatie, Ver.120.000118.000118.000118.000 
Wereldwinkels, Landelijke vereniging van Niet getoetst115.000115.000116.500  
Zeldzame Ziekten Fonds, St.Niet getoetst106.601100.000   
IFAW - International Fund for Animal Welfare, St.Niet getoetst21.93620.32820.71616.038 
Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM), St.8.0006.0005.0005.000 
Bataviawerf (St. Nederland bouwt V.O.C. Retourschip)Niet getoetst7.4476.5184.7775.184 
Europa Kinderhulp, St.5.2576.1516.0315.971 
Kind en Brandwond, St.5.0264.5474.6924.595 
Dierenleed, St.Niet getoetst1.682,201.957,50   
NVVS, Nederlandse Vereniging voor SlechthorendenNiet getoetst1.546    
Trombosestichting Nederland7937364445.591 
Kattenbescherming Nederland, St.Niet getoetst751,50    
Fietsersbond, Ver.253161996 
STRO, St.Niet getoetst243210   
Oud in Afrika, St.Niet getoetst238277