Terug naar Register Erkende Goede Doelen
De wereld zoekt naar vrede, liefde, hoop. Joods-christelijke waarden brokkelen af. Ontkerkelijking in Nederland neemt toe. Kerkgemeenschappen zijn weinig missionair. Christenen moeten getraind worden om in deze wereld hun plek in te nemen in alle terreinen van de maatschappij.
Door onze trainingen veranderen mensen in hun geloof in God en in hun betrokkenheid bij de samenleving. Mensen die nog nooit het evangelie hebben gehoord krijgen daartoe de gelegenheid. Mensen in fysieke nood, die wij helpen, ervaren ook geestelijke en emotionele hulp.
Sinds 1 januari 2017
Vanuit een bijbels christelijke wereldbeschouwing wil Jeugd met een Opdracht individuen, gemeenschappen en levensterreinen beïnvloeden. We geloven dat het onderwijs van Jezus Christus en de bredere boodschap van de bijbel hoop geven dat situaties en personen kunnen veranderen.
Dit gaven we uit in 2021
1. Evangelisatie door campagnes en relatienetwerken in Nederland en in het buitenland
2. Training door fulltime en deeltijd cursussen en scholen in Nederland en in het buitenland
3. Hulpverlenings- en ontwikkelingsprojecten in Nederland en in het buitenland.
4. Jongeren mobiliseren en betrekken bij het bereiken van deze doelen (evangelisatie, training en hulpverlening).
Dit besteedden we in 2021 aan het maatschappelijk doel
Overeenkomstig de gedecentraliseerde structuur van JmeO, rust ook de primaire verantwoordelijkheid voor verwerving van de benodigde (financiële) middelen bij de lokale teams en bases. Zij bouwen en cultiveren een eigen kring van vrienden/donateurs.
Dit waren onze inkomsten in 2021
Dit waren onze reserves en fondsen in 2021
Misschien vind je goede doelen uit deze sectoren ook interessant?