Terug naar Register Erkende Goede Doelen
Veel mensen zitten gevangen in extreme armoede en een gebrek aan kansen. GWG werkt samen met de projecten in Brazilië, Ethiopië en Indonesië aan een beter leven voor kansarme vrouwen, moeders en (gehandicapte) kinderen, kwetsbare kinderen & jeugd, (dakloze) ouderen en zieken.
We werken met kwetsbare groepen naar een economisch, zelfstandig bestaan door onderwijs, werk, huisvesting, sanitaire voorzieningen en gezondheidszorg. In Ethiopië, Indonesië en Brazilië bieden de projecten jaarlijks +/- 110.000 kinderen en volwassenen de kans op een beter leven.
Sinds 1 november 2020
Een menswaardig bestaan voor iedereen, door mensen economisch zelfstandig te maken waardoor scholing voor de kinderen; medische zorg en goede huisvesting binnen bereik komen. We bouwen aan realisering van ontwikkelingsdoelen 1, 3, 4, 5, 6, 8 en 10 van de Verenigde Naties.
Dit gaven we uit in 2021
1. Door economische zelfstandigheid van mensen te vergroten door Basic Business Skill Trainingen, Startkapitaal en begeleiding naar werk.
2. Door goede, betaalbare gezondheidzorg en ouderenzorg aan te bieden in onze medisch centra en ouderprojecten.
3. Door onderwijs aan te bieden in onze scholen, door het aanbieden van vakopleidingen, studiemogelijkheden en educatieve activiteiten.
4. Door gedegen huisvesting, toilettenbouw, alternatieve landbouwprojecten en schoon drinkwatervoorzieningen de levensstandaard te verhogen.
Dit besteedden we in 2021 aan het maatschappelijk doel
De financiële bijdragen komen van particulieren, vermogensfondsen, sociale organisaties en religieuze instituten waaronder de eigen Congregatie van de broeders van O.L.Vr. van Lourdes. Jaarlijks proberen wij nieuwe donoren in de rij van donateurs te krijgen.
Dit waren onze inkomsten in 2021
Dit waren onze reserves en fondsen in 2021
Misschien vind je goede doelen uit deze sectoren ook interessant?